GS TV

GS TV, Galatasaray takımının tüm maçlarını HD kalitede canlı yayın akışını şifresiz izleyebilir, maç özetleri, haberleri, oyuncu durumları bedava GS TV kanalından izleyebilirsiniz.

GS TV canlı izle, Spor kulüpleri taraftarlarına veya spor severlere yayın yapmakta olan kanallarını açmaktadır. GS TV, Galatasaray Spor Kulübü tarafından Eylül 2006 tarihinde yayınlarını yapmaya başlamıştır.

GS TV Canlı İzle

Kanal hizmet vermiş olduğu sırada “Sarı Kırmızı Ekran” sloganıyla hizmetlerini sunmaktadır. Kanal yayınlarını yapmaya 15 Kasım 2006 tarihinde Doğan Grubu ile beraber hazırlanmış olan sözleşme ile hizmetlerini vermeye başlamıştır. Kanal son zamanlarda ise D Smart, Teledünya ve Türksat 3A üzerinden vermiş olduğu yayınlarını durdurarak sadece DigiTürk üzerinden yayınlarını vermeye devam etmektedir.  Kanalda GS Radyo ile beraber ortaklaşa olan çeşitli yayınlarda da gerçekleştirilmektedir.

GS TV izle kanalı Eylül 2006 tarihinde kurulmuştur. Fakat test yayınını 24 Nisan 2007 tarihinde ve normal yayınlarını ise 1 Mayıs 2007 tarihinde gerçekleştirmeye başlamıştır. Kanal sadece Türkçe olarak Türkiye’de yayınlarını yapmaktadır. Kanalı televizyon üzerinden izleyebilme imkanına sahip olduğunuz gibi aynı zamanda internet üzerinden izleyebilme imkanına da sahip olursunuz. Sitemizde sizlere kanalı canlı ve kesintisiz ve şekilde izleyebilme imkanını veriyoruz.

GS TV bedava izle kanalda spor programlarını, maç özetlerini, Galatasaray’ın önceden oynamış olduğu karşılaşmaların tekrarlarını izleyebilme imkanınız bulunuyor. Bu programları izleyeceğiniz sırada bulunduğunuz ortamda sizinle aynı programı izlemek istemeyen kişiler yer alıyorsa siz internet üzerinden rahatlıkla izleyebilirsiniz. Bu durum özellikle farklı kişilerle beraber yaşayan kişilerin televizyon kavgaları yaşamasının önüne geçiyor. Sadece internete bağlı olduğunuz sürece telefonunuzdan, bilgisayarınızdan ve tabletinizden programları takip edebilme imkanınız bulunuyor.

Arkadaşlarınla Paylaş

Maç Özetleri

Spor Haberleri

Animal Planet

Animal Planet belgesel izlemeyi seven izleyicilerine HD canlı yayın akışında Animal Planet TV kanalından hayvan, aslan ve denizkızı belgesellerini izleyebilirsiniz...

ATV

ATV HD canlı yayın akışı programında haber, hava durumu, yerli dizileri, sinema filmleri ve canlı maç yayını veren ATV TV..

BBC Earth

Belgesel kanalları arasında BBC Earth TV kanalı izleyicilerine canlı yayın akışında birbirinden farklı şekillerde HD belgeselleri karşınıza çıkan belgelsel kanalıdır. BBC..

BeIN Box Office 1

Digitürk platformunun BeIN Box Office TV kanalı izleyicilerine HD canlı yayın akışında dünya çapında tanınmakta olan yabancı filmleri yayımlamış olduğu..

BeIn Box Office 2

BeIn Box Office 2 TV kanalı Digitürk platformu tarafından izleyicilerine HD kalitede canlı yayın akışı sunan BeIn Box Office 2..

Bein Box Office 3

Bein Box Office 3 kanalı Digitürk platformunda izleyicilerine HD kalitede yayın akışı sunan Bein Box Office 3 TV kanalında bedava..

BeIN İZ

BeIN İZ TV kanalı izleyicilerine HD kalitede belgesel yayını sunan canlı, kesintisiz donmadan, kaçak ve bedava BeIN İZ canlı yayın..

Bein Sports Haber

Bein Sports Haber izleyicilerine canlı maç yayını, maç özetleri, spor haberleri sunan Bein Sports Haber TV kanalını HD kalitede bedava..

Bein Sports 1

Bein Sports 1 HD kalitede kesintisiz canlı maç yayını, maç özetler, maç yorumları ve spor haberlerini Bein Sports 1 TV..

Bein Sports 2

Bein Sports 2 HD TV kanalı izleyicilerine canlı yayın akışında kesintisiz canlı maç yayını, maç özetleri ve spor haberlerini Bein..

Bein Sports 3

Bein Sports 3 izleyicilerine HD canlı maç yayını, maç özetleri ve spor haberleri sunan Bein Sports 3 TV kanalı kesintisiz,..

Bein Sports 4

Bein Sports 4, HD kalitede canlı yayın akışı sunan Bein Sports 4 TV kanalı canlı maç yayınını izleyicilerine kesintisiz ve..

Beyaz TV

Beyaz TV kesintisiz yayın akışı sunan televizyon kanalı izleyicilerine HD maç özetleri, maç yorumları, kurtlar vadisi pusu ve diğer canlı..

BJK TV

BJK TV kanalı izleyicilerine canlı yayın akışında şifresiz HD maç yayını, maç özetleri ve kesintisiz hazırlık maçı sunan BJK TV..

Chasse Et Peche

Chasse Et Peche uluslararası HD canlı yayın akışı sunan Chasse Et Peche TV kanalı izleyicilerine balıkçılık ve avcılık alanları ile..

Discovery Channel

Discovery Channel uluslararası HD canlı yayın akışı sunan Discovery Channel TV kanalı izleyicilerine belgesel izleme keyfini sunan canlı belgesel izleme..

Discovery Science

Discovery Science dünya genelinde HD canlı yayın akışı sunan Discovery Science TV kanalı izleyicilerine belgeselleri ile karşılayan nezih bir belgesel..

Discovery Showcase

Discovery Showcase izleyicilerine canlılarlar ilgili birbirinden farklı HD belgeselleri ile canlı yayın akışı sunan Discovery Showcase TV belgesel kanalıdırı. Dünya..

Dmax HD

Dmax, uluslararası HD kalitede canlı yayın akışı sunan Dmax TV kanalı kesintisiz canlı belgesel yayın akışı sunmaktadır. İzleyicilerine yerli ve..

Eurosport 1 HD

Eurosport 1, Türkiye’de Türkçe HD canlı yayın akışı sunan Eurosport 1 TV kanalında canlı maç ve spor haberleri izleyebileceğiniz spor..

Eurosport 2 HD

Eurosport 2 uluslararası HD canlı yayın akışı sunan Türkçe spor kanalında canlı maç ve maç özetlerini Eurosport 2 TV kanalından..

A Spor HD

A Spor TV kanalı kesintisiz ve bedava canlı yayın akışında HD maç özetleri, spor haberleri ve canlı maç yayınını A..

A2 HD

A2 TV kanalı canlı yayın akışını ilk olarak karşımıza 16 Kasım 2016 tarihinde geçmiştir. Kanal izleyicilerine ilk sinyallerini bu tarihte..

FB TV

FB TV,  Fenerbahçe resmi televizyon kanalından canlı maç yayını, HD maç özeti, maç öncesi taraftar röportajları ve FB TV canlı..

Tivibu Spor 3

Tivibu Spor 3, şifresiz canlı maç ve spor yayın akışı sunan Tivibu Spor 3 TV kanalını donmadan, bedava HD kalitede..

Tivibu Spor 2

Tivibu Spor 2 spor kanalı canlı maç yayını, maç özetleri ve spor haberlerini Tivibu Spor 2 TV kanalından canlı yayın..

Nat Geo People HD

Nat Geo People canlı yayın akışını izleyebileceğiniz ve ülkemizde belgesel yayını yapan Nat Geo People TV kanalını HD kalitede izleyebilirsiniz...

S Sport HD

S Sport, HD canlı yayın akışı sunan televizyon kanalı kesintisiz canlı maç yayını, maç özetleri ve spor haberlerini S Sport..

NBA TV HD

NBA TV HD, ülkemizde bedava basketbol canlı maç yayını veren NBA TV kanalından HD kalitede canlı yayın akışını izleyebilirsiniz. Açılımı..

National Geographic

National Geographic, HD kalitede canlı yayın akışı sunan belgesel kanalları arasında bazı kanalların daha ön planda olduğunu görebilirsiniz. National Geographic..