NBA TV HD

NBA TV HD, ülkemizde bedava basketbol canlı maç yayını veren NBA TV kanalından HD kalitede canlı yayın akışını izleyebilirsiniz.

Açılımı National Basketball Association TV olan NBA TV kanalı Amerikalı bir şirket olan Time Warner tarafından kurulmuş olan bir kanaldır. Kanalı izlediğiniz sırada canlı basketbol maçlarını izleyebilme ve NBA’de oynanan son maçları takip edebilme imkanına sahip olursunuz. Sizlere kanalda çok özel yayınlar gerçekleştirilmektedir.

NBA TV Canlı İzle

NBA TV bedava kanalı ilk olarak 17 Mart 2004 tarihinde Doğuş Yayın Grubu tarafından ülkemizde yayınlarını gerçekleştirmeye başlamıştır. Kanal yayın hayatı boyunca Türksat Kablo TV üzerinden yayınlarını yapmaktadır. Sonrasında ise 2008 yılında Teledünya’nın kurulmasından ardından bu platform üzerinden de yayınlarını yapmaya başlamıştır. Aynı zamanda bir dönem Digitürk bünyesinde de yayın yapılmıştır. Fakat NBA TV yayınları 1 Ekim 2011 tarihinde Doğuş Medya Grubu ile NBA arasında yaşanan anlaşmazlıklar yüzünden yayınlar durulmuştur. Yalnız sonrasında yayınlarını yapmaya devam etmiştir. NBA TV HD izle kanalı aktif bir şekilde ülkemizde yayın yapmaktadır. Kanalın eş zamanlı şekilde yüksek görüntü kalitesiyle hizmet vermekte olan halidir.

NBA TV kanalının yüksek çözünürlük şekilde hizmet vermekte olan HD hali 2007 yılında yayın hayatına başlamıştır. Kanal Dish Network, Direct TV platformlarında yayınlanıyordu. Ülkemizde ise 17 Ocak 2012 tarihinde D-Smart platformundan yayınlarını vermeye başlamıştır. NBA TV HD maç yayını kanalını izlemek isteyen kişiler sitemiz üzerinden çok rahat bir şekilde izleyebilme imkanına sahip oluyorlar. İzlediğiniz sürece yayınlarda kesinti veya donma gibi sorunların olmadığını görebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

Animal Planet

Animal Planet belgesel izlemeyi seven izleyicilerine HD canlı yayın akışında Animal Planet TV kanalından hayvan, aslan ve denizkızı belgesellerini izleyebilirsiniz...

ATV

ATV HD canlı yayın akışı programında haber, hava durumu, yerli dizileri, sinema filmleri ve canlı maç yayını veren ATV TV..

BBC Earth

Belgesel kanalları arasında BBC Earth TV kanalı izleyicilerine canlı yayın akışında birbirinden farklı şekillerde HD belgeselleri karşınıza çıkan belgelsel kanalıdır. BBC..

Chasse Et Peche

Chasse Et Peche uluslararası HD canlı yayın akışı sunan Chasse Et Peche TV kanalı izleyicilerine balıkçılık ve avcılık alanları ile..

Discovery Channel

Discovery Channel uluslararası HD canlı yayın akışı sunan Discovery Channel TV kanalı izleyicilerine belgesel izleme keyfini sunan canlı belgesel izleme..

Discovery Science

Discovery Science dünya genelinde HD canlı yayın akışı sunan Discovery Science TV kanalı izleyicilerine belgeselleri ile karşılayan nezih bir belgesel..