BeIN Box Office 1

Digitürk platformunun BeIN Box Office TV kanalı izleyicilerine HD canlı yayın akışında dünya çapında tanınmakta olan yabancı filmleri yayımlamış olduğu kanaldır.

Kanalda Türk filmlerinin de yayınlandığını ve bazen spor müsabakalarının da yayımlanmış olduğunu görebilirsiniz. Kanalda izle – öde sistemi işlemektedir. Kanallar yalnızca HD görüntü ile yayın yapmaktadır. SD yayınları kullanıcılarına sunmuştur. Kanal ilk olarak 9 Şubat 1999 tarihinde 5 tane izle – öde kanalı ile yayınına başlamıştır. 21 Ekim 2003 tarihinde ise kanalların sayısı 5 kanalda 3 kanala düşürülmüştür. 1 Ekim 2012 tarihinde ise kanalın logosu yenilenmiştir. BeIN Box Office 1 HD yayın akışı kanalı sizlere birbirinden güzel filmleri sunmakta olan kanallardan bir tanesidir. Kanalda SD yayınlarının sonlandırılıp HD yayına geçilmesi ise 23 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşmiştir.

BeIN Box Office 1 Canlı İzle

BeIN Box Office 1 canlı izle, Kanal ülkemizde yayınlarını gerçekleştirmiş olduğu gibi aynı zamanda Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs’ta da yayınlarını gerçekleştirmektedir. Dil olarak ise Türkçe ve İngilizce yayınlar yapılmaktadır. 2015 yılından günümüze kadar olan süreç içerisinde ise kanal BeIN Media Group bünyesinde hizmetlerini sunmaktadır. BeIN Box Office 1 TV canlı izle kanalı sizlere hizmetlerini vermiş olduğu sırada televizyon üzerinden kanalı izleyebilme imkanına sahip olduğunuz gibi aynı zamanda sitemizden internetten de izleyebilme imkanınız bulunuyor. Sitede izleyeceğiniz programlar sizlere çok kaliteli bir şekilde sunuluyor. Yayınlarımızda altyapı özel olarak geliştirilmiş olduğu için kesinti ve donma gibi sorunlar olmadan rahatlıkla izleyebilme imkanına sahip olur ve hiçbir problem yaşamazsınız.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu

Diğer Haberler

BeIn Box Office 2

BeIn Box Office 2 TV kanalı Digitürk platformu tarafından izleyicilerine HD kalitede canlı yayın akışı sunan BeIn Box Office 2..

Bein Box Office 3

Bein Box Office 3 kanalı Digitürk platformunda izleyicilerine HD kalitede yayın akışı sunan Bein Box Office 3 TV kanalında bedava..

BeIN İZ

BeIN İZ TV kanalı izleyicilerine HD kalitede belgesel yayını sunan canlı, kesintisiz donmadan, kaçak ve bedava BeIN İZ canlı yayın..

Bein Sports Haber

Bein Sports Haber izleyicilerine canlı maç yayını, maç özetleri, spor haberleri sunan Bein Sports Haber TV kanalını HD kalitede bedava..

Bein Sports 1

Bein Sports 1 HD kalitede kesintisiz canlı maç yayını, maç özetler, maç yorumları ve spor haberlerini Bein Sports 1 TV..

Bein Sports 2

Bein Sports 2 HD TV kanalı izleyicilerine canlı yayın akışında kesintisiz canlı maç yayını, maç özetleri ve spor haberlerini Bein..