BeIn Box Office 2

BeIn Box Office 2 TV kanalı Digitürk platformu tarafından izleyicilerine HD kalitede canlı yayın akışı sunan BeIn Box Office 2 kanalından yerli dizi ve yabancı sinema filmleri izleyebilirsiniz.

Digitürk platformu tarafından film severler için açılmış olan kanalların arasında ilk sıralarda BeIN Box Office 2 TV canlı izle kanalı yer almaktadır.

BeIn Box Office 2 Canlı İzle

BeIN Box Office kanalları üç kanaldan oluşuyor. Kanallar ilk kurulduğu zaman 9 Şubat 1999 tarihinde 5 kanaldan oluşuyordu. Sonrasında 3 kanala düşürülmüştür sayı. Kanallarda dünya genelinde popüler olan yabancı filmleri izleyebilme imkanınız olduğu gibi aynı zamanda Türk filmlerini de izleyebilme imkanınız bulunuyor. BeIn Box Office 2 canlı izlemeye ek olarak bazen spor müsabakalarının da yayınları yapılıyor ve kanalın çalışma mantığı izle – öde mantığı şeklindedir. Kanal 2018 yılı itibariyle artık sadece HD yayınlarını gerçekleştirmektedir. SD yayınların yapılmasına ise son verilmiştir.

BeIn Box Office, bu ismi 13 Ocak 2017 tarihinde BeIN Media Group tarafından satın alındıktan sonra almıştır. Bundan önceki adı ise; Salonlar’dır. Kanal hizmetlerini vermiş olduğu sırada Türkçe ve İngilizce olarak yayınlarını gerçekleştirmektedir. Yayınlar Türkiye, Kuzey Kıbrıs ve Azerbaycan’da yayınlanıyor. BeIN Box Office 2 HD yayını akışı kanalını izlemek istediğiniz sırada eğer sizinle aynı kanalı izlemek istemeyen kişiler yer alıyorsa internetten üzerinden izleyebilme imkanına da sahip olursunuz. Sitemizde sizlere kanalı canlı ve televizyondakiyle eşzamanlı şekilde sunuyoruz. Kesintisiz ve donma olmadan izleme imkanına sahip olduğunuz için her zaman izleyebilir ve izlediğiniz filmlerde bir problem yaşamazsınız. Sitemizi internete bağlı olduğunuz süre içerisinde bilgisayar, cep telefonunuz veya tabletiniz üzerinden izleyebilme imkanına sahip olursunuz.

Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu
Sonraki konu »

Diğer Haberler

BeIN Box Office 1

Digitürk platformunun BeIN Box Office TV kanalı izleyicilerine HD canlı yayın akışında dünya çapında tanınmakta olan yabancı filmleri yayımlamış olduğu..

Bein Box Office 3

Bein Box Office 3 kanalı Digitürk platformunda izleyicilerine HD kalitede yayın akışı sunan Bein Box Office 3 TV kanalında bedava..

BeIN İZ

BeIN İZ TV kanalı izleyicilerine HD kalitede belgesel yayını sunan canlı, kesintisiz donmadan, kaçak ve bedava BeIN İZ canlı yayın..

Bein Sports Haber

Bein Sports Haber izleyicilerine canlı maç yayını, maç özetleri, spor haberleri sunan Bein Sports Haber TV kanalını HD kalitede bedava..

Bein Sports 1

Bein Sports 1 HD kalitede kesintisiz canlı maç yayını, maç özetler, maç yorumları ve spor haberlerini Bein Sports 1 TV..

Bein Sports 2

Bein Sports 2 HD TV kanalı izleyicilerine canlı yayın akışında kesintisiz canlı maç yayını, maç özetleri ve spor haberlerini Bein..